LOKALIZACJA / MAPA


Wyświetl większą mapę

Na nowe osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowane w zacisznym i słonecznym miejscu, dojeżdżamy w bardzo dogodny sposób z drogi krajowej nr 71. Wewnętrzna komunikacja to droga z pełną infrastrukturą techniczną.

Wokół osiedla rozciągają się malownicze pola i łąki, kwitnące wiosną i mieniące się tysiącem barw przez cały rok. W oddali widać Lasy Grotnickie zachęcające do wycieczek. Atrakcyjność położenia naszych domów, w szczególności odznacza się tym, że mamy bliski i łatwy dostęp do różnych atrakcji miejskich i rekreacji.

W najbliżej okolicy, w Aleksandrowie Łódzkim znajdziemy kilka szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, żłobki i przedszkola , również prywatne, apteki, przychodnie lekarskie, pocztę, kościoły, sklepy, stację benzynową, restauracje, banki, bankomaty, myjnie, kancelarie prawne i notarialne, basen   http://www.basen-olimpijczyk.com.pl/  , kluby fitness, gabinety kosmetyczne i spa.

Jadąc w stronę Zgierza, w 10 minut dojedziemy do stacji Nowej Gdyni –centrum rekreacji i sportu http://www.nowa-gdynia.pl/ . Znajdziemy tu również restaurację i hotel, zajęcia dla najmłodszych, basen. W  5 minut dotrzemy do kortów tenisowych w Zgierzu, a w 15 do Lasów Łagiewnickich. Również w Zgierzu znajduje się Hala sportowa Mosir   http://www.mosir.zgierz.pl/  oferująca niezliczone atrakcje dla dorosłych i najmłodszych jak i imprezy okolicznościowe takie jak Dzień Dziecka, zawody sportowe.

Gdy pojedziemy 5km  w przeciwną stronę, w kierunku Uniejowa, dotrzemy do ośrodka  Zgniłe Błoto  http://www.zgnile-bloto.pl/ , oferującego czystą wodę, plażę i atrakcje wodne w lecie.

Również 10 minut od naszego osiedla zajmie nam dotarcie do Lasów Grotnickich i cudownych tras rowerowych.

Dla spragnionych miejskiego życia i rozrywek mamy szybki dojazd do centrum Łodzi - to tylko 12 km do Manufaktury, 17 km do Teatru Wielkiego, 16 km do Portu Łódź, czy 18 km do lotniska na Lublinku  http://lotnisko.lodz.pl/  .

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze
przeglądarki Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie ROZUMIEM X